היום: 16/05/2021 שעה: 02:14

סטייל ואופנה בבאר יעקב

BURAK
סיינס מדיה 970X60
באר יעקב City עסקים סטייל ואופנה בבאר יעקב

סטייל ואופנה בבאר יעקב

מחפשים חנויות בגדים בבאר יעקב ?

אין אדם שלא אוהב לקנות בגדים! לפעמים אנו לא קונים בגדים רק כי אנחנו צריכים בגד אלא יותר בשביל הנשמה ומצב הרוח. הטרנד כיום מתמקד יותר בקניות דרך רשת האינטרנט כאשר לרוב מדובר בקניות בחו"ל, אך בוודאות ניתן לחוש בהתחזקות הטרנד בשנים האחרונות גם כאשר מדובר בקניות בארץ, בין היתר בגלל נוחות, לוח זמנים עמוס וחוסר הזמן שיש לציבור.

בפועל, כולם יודעים ובעיקר הנשים שבינינו, שאין כמו סיבוב רגלי של כמה שעות בקניון ובמרכזי הקניות השונים
בין כל חנויות הבגדים האהובות כדי לבחון איך הבגד "יושב עליך" כי אם כבר קונים אז כבר כדאי שנהיה מרוצים לגמרי מהקניה. חוץ מזה הליכה של כמה שעות אף פעם לא מזיקה ואפילו מרזה בכמה גרמים J

לטובת כל אוהבי האופנה בבאר יעקב וגם לטובת אלו שממש שונאים קניות ועושים אותם רק כשבאמת חייב, ריכזנו בפורטל של באר יעקב רשימה משובחת של חנויות הביגוד והאופנה בבאר יעקב, כי אם כבר לקנות בגדים בבאר יעקב עדיף שיהיה מסודר.

אז.. הרבה תוהים אילו חנויות ביגוד ואופנה יש בבאר יעקב – על קצה המזלג יש לנו את:

  • חוה דמריל – בוטיק הלבשה
  • ילדים – חנות לבגדי ילדים
  • את – לבני נשים
  • מיש מיש – חנות לבגדי ילדים
  • קסטרו – הילדים של קסטרו

 

סטיילינג

שמלה אדומה מתאימה לנעליים כחולות? איזה צבע הולך היום? מה מתאים לי יותר צבעים בהירים או צבעים כהים? איזו גזרה מחמיאה יותר לגוף שלי – סקיני, גזרה ישרה או בכלל פדלפון?
התשובה לכל השאלות טמונה בסטיילינג.

לכל אחד ואחת מאתנו יש גוף שונה וטעם שונה – בבחירת ביגוד יש לקחת בחשבון את עניין הגובה, הגזרה, המחיר ולהתאים את כל אלו לסטייל האישי ואמירה האישית שאתם מעוניינים להגיע אליהם. יש מגוון רחב של סוגי סטייל שניתן להתאים ולבחור כגון – זרוק, אלגנטי, מחויט, חגיגי, צנוע, רוקיסטי, צעיר, בולט, יומיומי ועוד.

אם אתם לא בטוחים מה הסטייל שמתאים לכם תמיד ניתן להיעזר בסטייליסט או בסטייליסטית אישיים שיתנו לכם את הבסיס והכיוון שאליהם אתם אמורים לשאוף ויעניקו לכם את הטיפים שאתם זקוקים להם כדי להיות אופנתיים במידה הנכונה

מידות גדולות

מידות גדולות לא חייבות להוות בעיה. כל אחד ואחת ניחנו בגוף עם משקל וגזרה שונים.
גם במידות גדולות ניתן להיראות מיליון דולר בעזרת סטיילינג נכון והתאמת הבגד המחמיא ביותר לגזרה שלכם – גזרה גבוהה, מחויט, צבעים בהירים, צבעים כהים, שמלות רחבות, שמלות צרות, ג'קטים, ג'ינסים, גזרה ישרה, חולצות מטשטשות ועוד. ברגע שתמצאו את מה שמתאים לכם תרגישו טוב יותר עם עצמכם – לא צריך יותר מזה.

זכרו!

לא משנה איזו גזרה יש לכם ובאיזה משקל אתם – כל אחד ואחת מכם ימצא את עצמו באחת מחנויות הבגדים בבאר יעקב!

 

 

הוסף עסק חינם!
טוען...