היום: 14/05/2021 שעה: 08:42

מנעולן בבאר יעקב

BURAK
סיינס מדיה 970X60

מנעולן בבאר יעקב

מנעולן בבאר יעקב

מחפש מנעולן בבאר יעקב? מצאת את כולם, מה שנשאר לך זה רק לבחור!

הפורטל של באר יעקב מאגד את כל המנעולנים בבאר יעקב והסביבה במקום אחד.

 

הרכב ננעל עם המפתח בפנים? לא מצליחים לנעול את הדלת של הבית? איבדתם את המפתח של הכספת? מנעולנים מנוסים מספקים שירות מהיר, אדיב מקצועי והכי חשוב ברגעים אלו, שירות מהיר!

מנעולנים רשמיים הינם מנעולנים המוסמכים מטעם משטרת ישראל ויכולים לבצע את כל סוגי הפריצות והחלפות הצילינדרים והמנעולים הן ברכבים, הן בדלתות והן של כספות וכדומה עבור הבית והעסק. מנעולנים בעלי וותק וניסיון בענף מחזיקים את הציוד החדיש והמתקדם ביותר לביצוע פריצות המתאים לכל סוגי המנעולים הקיימים בשוק.

בבאר יעקב והסביבה קיים מגוון רחב של בעלי מקצוע בתחום המנעולנות.
תחום המנעולנות מתחדש וגדל עם השנים. קיימים מקרים רבים בהם מתעורר הצורך להיעזר בשירותיו של בעל מקצוע בתחום המנעולים:

  • התקנת צילינדרים מוגנים למניעת פריצות
  • תיקון, התקנת והחלפת כל סוגי הדלתות
  • פריצת רכבים מהירה ללא גרימת נזק מיותר לרכב
  • פריצת כל סוגי המנעולים הקיימים כולל מנעולים המוגנים מפני פריצה
  • פריצת כספות
  • דלתות תקועות
  • החלפה והתקנה של מנעולים תקועים
  • פתרונות פריצה מתקדמים ללא גרימת נזק

הקפידו להזמין שירותי מנעולן בבאר יעקב על מנת לקצר את זמן ההמתנה עד להגעה למקום. בנוסף, תבררו האם המנעולן הנבחר עבר הכשרה מתאימה על מנת שיוכל לסייע לכם בפתרון הבעיה בזמן הקצר יותר על ידי הפתרון המתאים והיעיל ביותר.

מנעולים – הדור החדש

כיום אנשים רבים בוחרים בטכנולוגיה המתחדשת על פני המסורתי הישן והטוב. נעילת הדלת באמצעות מפתח היא נחלת העבר בבתים רבים בארץ ובעולם. החידוש בתחום המנעולים הוביל בתי אב רבים לעבור למנעול ביומטרי חכם. מנעול מסוג זה פועל באמצעות זיהוי טביעות אצבע המוטמעים מראש ומורשים במערכת לפתיחה או נעילה של הדלת או באמצעות אפליקציות ייעודיות. התקנת מנעול ביומטרי חייבת להתבצע אך ורק על-ידי מנעולן מוסמך ומורשה, ועכשיו – גם קרוב אליכם לבית – בבאר יעקב.

שירות חירום 24/7

קיים שירות חרום של מנעולנים בבאר יעקב. שירות החירום פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע לפריצת דלתות ומנעולים במקרים אשר יש צורך בהול לפריצה. דוגמה למקרה חרום – היה ניסיון פריצה בבית שלכם או התעוררה בעיה במנעול הדלת שלכם ואתם תקועים מחוץ לבית באישון לילה ללא יכולת להיכנס או לצאת.

חשוב לדעת – פעולות אשר מבוצעות באופן עצמאי לפריצה בדרך כלל גורמות להרבה יותר נזק מאשר תועלת. לכן, במידה ונתקלתם בבעיה אל תהססו להיכנס לפורטל ולבחור לכם את המנעולן שלכם בבאר יעקב.

מיגון בבאר יעקב

מנעולנים בעלי ניסיון וידע בתחום המנעולים מסוגלים לספק בנוסף לשירות השוטף גם ייעוץ והכוונה בכל הנוגע למיגון אופטימאלי לבית, לרכב או לעסק לשמירה ואבטחה מקסימלית במינימום הוצאה והכל באדיבות ובמחירים ללא תחרות.

 

  • אין קטגוריות
הוסף עסק חינם!
טוען...