פליני 161×600
160x600WEBTHENET
היום: 13/05/2021 שעה: 16:50

סוכני ביטוח בבאר יעקב

BURAK
סיינס מדיה 970X60

סוכני ביטוח בבאר יעקב

מחפשים סוכני ביטוח בבאר יעקב ?

כל אחד זקוק לפוליסת ביטוח כזו או אחרת בחייו, אבל איך תדעו איזה פוליסה לרכוש? בפורטל זה תמצאו סוכני ביטוח בבאר יעקב המתמצאים בפוליסות הביטוח השונות ויוכלו לעזור, לסייע, להסביר ולייעץ לכם עד לקבלת ההחלטה הסופית, ולתת שירות ומענה במידה ותצטרכו לממש את הפוליסה.

 

סוכני הביטוח בבאר יעקב הוכשרו ולמדו את תחום הביטוח, סיימו את תקופת ההתמחות, עברו את הבחינות המתאימות וקיבלו רישיון לעסוק בפעילות של סוכן ביטוח על ידי משרד האוצר בהתאם לחוק הקיים בארץ.

לסוכני ביטוח קיימות 3 תחומי התמחויות- התמחות בביטוח כללי, התמחות בביטוח פנסיוני והתמחות בביטוח ימי.

ביטוח כללי

ביטוח כללי נקרא גם ביטוח אלמנטרי, הוא כולל בתוכו את ענפי הביטוח השונים העוסקים ברכוש. פוליסת הביטוח מגנה על המבוטח ממצב של אובדן רכוש חלקי או מלא, נזק לרכוש ופגיעה נפשית לאחר שימוש או אובדן הרכוש.

ענפי ביטוח רכוש כוללים: ביטוח רכב- הפוליסה מגנה על הנוסעים ברכב, מבטחת מפני נזק לרכב ולצד שלישי. ביטוח דירה- הפוליסה מגנה על הדירה ותכולתה במקרה של אסון טבע (רעידת אדמה, שיטפון וכו') או כל אסון אחר (פריצה, שריפה וכו'). ביטוח נסיעות לחו"ל- הפוליסה מגנה במקרה של נזק או אובדת של רכוש השייך למטייל בזמן הטיול וכוללת כיסוי רפואי למטייל עצמו.

כל פוליסה היא חוזה רשמי, בחוזה זה יפורטו על הרכוש הקיים השייך למבוטח, ערך הרכוש ותנאי פרעון הפוליסה, כלומר, באיזה מקרים המבוטח יקבל מחברת הביטוח את סכום הפוליסה. הפוליסה תפרט גם את הפרמיה, היא הסכום אותו ישלם המבוטח בכל חודש לאורך כל תקופת הביטוח, ואת סכום ההשתתפות העצמית, הוא הסכום אותו ישלם המבוטח במקרה של נזק כלשהו.

סוכני הביטוח בבאר יעקב המתמחים בתחום האלמנטרי יוכלו להציע לכם את הפוליסה שתתאים לצרכים הספציפיים שלכם.

ביטוח פנסיוני

מטרתו של הביטוח פנסיוני היא להגן על המבוטח, בין אם הוא עצמאי ובין אם הוא שכיר, מפני פגיעה ביכולתו להתפרנס ולעבוד בכדי לכלכל את עצמו ומשפחתו. הפגיעה יכולה להיגרם מנכות חלקית או מלאה שפוגעת ו/או מונעת את היכולת לעבוד, מזקנה שגורמת ליציאה ממעגל העבודה וממוות של אדם בעל משפחה או שארים הנותרים ללא אדם שיכלכל ויפרנס אותם.

לשם כך סוכן ביטוח פנסיוני יכול להתאים לכם מגוון קרנות וקופות: קרן פנסיה, קופת גמל, ביטוח מנהלים ופנסיה תקציבית, שיוכלו להקצות משאבים (כסף) תוך תקופת העבודה. משאבים אלו יופנו ויהיו זמינים לשימוש בתום תקופת העבודה.

בכדי לעודד רכישה של ביטוח פנסיוני, ניתנו הקלות מס לרוכשים. ישנם מקרים בהם ביטוח פנסיוני הוא חובה. מתמחי הביטוח הפנסיוני בבאר יעקב יסייעו לכם לוודא כי יש לכם את הביטוח המשתלם ביותר בכדי שתוכלו לוודא שבתום תקופת העבודה, מסיבה כלשהי, תוכלו להמשיך ולפרנס את משפחותיכם.

ביטוח ימי

ביטוח ימי כולל בתוכו 2 חלקים:

ביטח על כלי רכב ימיים- הכולל ביטוח של כלי הרכב עצמו, בין אם סירה, יאכטה, אופנוע ים וכו' ומגן גם על נוסעי הרכב הימי במידה של נזק או פגיעה.

ביטוח על סחורות- הכולל ביטוח על סחורות ומטענים שונים- ייבוא וייצוא לאורך כל ההובלה, דהיינו, מטענים המגיעים דרך הים וגם דרך האוויר. הפוליסה כוללת גם את המטען כאשר הוא ביבשה.

 

  • אין קטגוריות
הוסף עסק חינם!
טוען...