היום: 14/05/2021 שעה: 05:43

חיות מחמד בבאר יעקב

BURAK
סיינס מדיה 970X60
באר יעקב City עסקים חיות מחמד בבאר יעקב

חיות מחמד בבאר יעקב

חנות חיות בבאר יעקב

חיית מחמד או "חיית שעשועים" היא בעל חיים המגודל על ידי האדם שלא לשם תועלת של רווח כלכלי או עזר בעבודה, אלא בשל יופיו או על מנת לספק חברה, ושהגדרתו כ"חיית מחמד" מקובלת בחברה (ויקיפדיה).

אנשים רבים מגדלים בביתם חיית מחמד – בין אם מדובר בחיית מחמד אשר נמצאת איתם לאורך שנים ובין אם מדובר בגור אשר אימצו לא מכבר – בין אם עבורם ובין אם עבור ילדיהם. חיית מחמד דורשת טיפול, כל חיה לגופה.
בפורטל של באר יעקב ריכזנו עבורכם את כל מה שאתם צריכים ורוצים לדעת עבור חיות מחמד. החל מחנות חיות בבאר יעקב, דרך מאלפים באר יעקב ועד פנסיון בבאר יעקב.

חנות חיות בבאר יעקב

בחנות חיות ניתן לרכוש חיה, ללמוד כיצד לטפל בה, לקבל ייעוץ בנוגע לבחירת האוכל המתאים וכן לרכוש את כל הציוד הנלווה.

חיות מחמד ובית – גורי כלבים, גורי חתולים, ארנבים, אוגרים, שרקנים, מכרסמים, תוכים, ציפורים, דגי נוי ועוד.

ציוד לבעלי חיים – כלובים, מלונות, קולרים ורצועות, מיטות בד וקש, נסורת, תיקי נשיאה, צעצועים ביגוד, כלי אוכל וכלי מים, אקווריומים וקישוטים לאקווריומים, אוכל לכלבים, אוכל לחתולים אוכל לדגים, ציוד דיג, ציוד הגייני וטיפוח, מתקני גירוד, משחקים, ציוד אילוף ועוד.

שירות וטרינרי לחיות בבאר יעקב

במידה וחיית המחמד שלכם זקוקה לחיסון תקופתי ו/או זקוקה לטיפול רפואי מה שאתם באמת צריכים הוא לגשת למרפאה וטרינרית בבאר יעקב. במידה ואינכם יכולים לגשת למרפאה ישנם וטרינרים אשר מעניקים ביקורי בית 24/7. במרפאה וטרינרית ניתן לקבל מגוון שירותים עבור חיית המחמד שלכם – חיסונים, טיפולים כירורגיים, חבישה, בדיקות רנטגן, בדיקות דם וכדומה.

שירותי אילוף כלבים בבאר יעקב

במידה והכלב שלכם לא מתנהג באופן בו אתם רוצים ולא מקשיב להוראותיכם, אתם זקוקים למאלף כלבים בבאר יעקב אשר יעניק לכם פתרון כולל לבעיות התנהגותיות, ילמד את כלבכם להישמע לפקודות אילוף ויעניק לכם טיפים לאילוף גורים על מנת שתוכלו ליהנות מגידול הכלב שלכם.

פנסיון כלבים בבאר יעקב

אנשים רבים בבאר יעקב הנאלצים להיעדר מביתם למשך כמה ימים בין אם לצורך טיול בחו"ל, חופשה בארץ או נסיעת עבודה ממושכת בדרך כלל מתקשים למצוא סידור הולם עבור חיית המחמד שלהם. בדיוק לשם כך נועד פנסיון כלבים בבאר יעקב, המעניק שירותי טיפול ואירוח לכלבים אשר הבעלים שלהם אינם נמצאים ומספק חופשה מפנקת לחיית המחמד ושקט נפשי לבעלים.

הוסף עסק חינם!
טוען...