היום: 24/02/2021 שעה: 09:06
BURAK
סיינס מדיה 970X60

מאמאנט באר יעקב

מאמאנט נוסדה כעמותה ללא מטרות רווח בשנת 2005, על ידי היזמית עפרה אברמוביץ', שמורכבת משני יסודות עיקריים: ספורטיבי וחברתי. מאמאנט מהווה את פרויקט האימהות הספורטיבי חברתי קהילתי הגדול בישראל והיא מונה אלפי נשים בכל רחבי הארץ. ליגת מאמאנט שמה לה למטרה להנחיל את תרבות הספורט בקרב אימהות וכך להשפיע על ילדים ומשפחות בארץ ובעולם.

 

פעילות הליגה

קבוצות מאמאנט משלבות פעילות ספורטיבית וכושר גופני, דוגמה אישית, חינוך לספורט, מפגש חברתי וגאוות יחידה. ליגת מאמאנט מרחיבה את שורותיה ומגיעה לפריסה ארצית ובינלאומית ומעניקה לכל אם את ההזדמנות לעסוק בספורט. השותף המרכזי של מאמאנט הוא מרכז הפועל, המסייע למאמאנט במספר רב של תחומים וביניהם: חשיפת ענף כדורשת, יצירת קשרים עם גופים בינלאומיים, יצירת שיתופי פעולה, מתן מלגות למסיימי קורס מדריכות מאמאנט, מתן סיוע בקורסי שופטים ורשמים של אקדמית מאמאנט.

שחקניות הליגה

בליגת מאמאנט משחקות אימהות של תלמידי בתי ספר וגנים, כאשר כל בית ספר מרכיב קבוצה המונה בין 8 ל 12 שחקניות. במהלך העונה הקבוצות מתחרות זו בזו במסגרת הליגה. כל שחקנית מקבלת חולצת משחק וכרטיס המקנה לה זכות להשתתף במשחקי הליגה המקומית ובאירועים ארציים ובין לאומיים.

ליגת מאמאנט באר יעקב

בבאר יעקב מנהלות את הליגה מירי כהן ויעל פייצ'יץ', בעזרתה של מיכל ברק- הרכזת המקצועית.

יעל- מדובר בפעילות ספורטיבית שמתאימה לכל אם, גם ללא רקע ספורטיבי, או יכולות מיוחדות, שכן המוטו של הליגה הוא, 'כל אמא יכולה', מה שמאפשר לאימהות שעסוקות כל היום בעשייה ובאימהות, הפוגה קלה, פגישה עם אימהות אחרות, הזדמנות לפעילות ספורטיבית וספורט תחרותי. בנוסף, הפעילות בליגה כוללת התנדבות למען הקהילה, במטרה לייצר שיתוף נשים בעשייה בקהילה.

השנה מאמאנט באר יעקב מאמצות את ילדי מועדונית הרווחה, ועובדות על פרויקט לשיפוץ המועדונית ושילוב האימהות בהדרכות והעברת תכנים לילדי המועדונית. במוצ"ש נערך אירוע הפתיחה הרשמי של העונה בנוכחות: ראש המועצה מר ניסים גוזלן, מנהל מחלקת הספורט מר גיורא שבתאי, מנהלת המתנ"ס הגב' שירלי דרי, יזמית מאמאנט בארץ הגב' עפרה אברמוביץ' ומנהלת מאמאנט ביישוב הגב' מירי כהן.

ראש המועצה נשא דברי פתיחה, כמו כן נשאו נאומים הגב' עפרה והגב' מירי. ליגת מאמאנט באר יעקב אירחה את הליגות מבית דגן וגן רווה וערכו תחרויות עם הקבוצות שלנו מצאלון תלמים ורמון, האוירה הייתה מרוממת והיה קהל רב שבא לעודד.

לי זה עשה חשק להצטרף… מה אתכן??

בואו והיו חלק מקבוצה של אימהות שנותנות, מקבלות ופשוט נהנות.
נשמח לצרף אימהות חדשות לשורותינו.

לפרטים: מירי-0542117065
שלכן: סיגל

 

 

טוען...